Nėra nieko neįmanomo

Esame profesionalai, turintys didelę patirtį kuriant interneto svetaines. Esame paruošę ir įgyvendinę daug sudėtingų projektų. Visi projektai padaryti laiku ir kokybiškai. Turime patirties dirbant su užsienio užsakovais.

Verslo metodai

Kiekvienas projektas turi reikalavimus, kurie privalo būti įgyvendinti. Projektas yra baigtas, kai yra patikrintas ir priduotas klientui. Taip pat siūlome techninės priežiūros paslaugas.

Laiko valdymas

Terminai yra labai svarbus vykdant bet kokį projektą, todėl tam skiriame didžiulį dėmėsį.

WordPress, Joomla

WordPress ir Joomla yra vienos iš populiariausių turinio valdymo sistemų. Jos patenkina moderniausių ir populiariausių svetainių reikalavimus. Kartu su turinio valdymo sistema Jūs gaunate šimtus priemonių, kurios užtikrina kokybišką Jūsų tinklapio struktūrą ir veikimą. Šitų sistemų pagalba galima sukurti bet kokį Jūsų pageidaujamą projektą ir jo valdymas bus paprastas ir suprantamas kiekvienam.

OpenCart

OpenCart yra valdymo programinė įranga, skirta e-komercijai ir internetinėms parduotuvėms. OpenCart suteikia daug modernių sprendimų ir apima viską, ko reikia šiuolaikinei svetainei.

Unikalaus pobūdžio svetainės

Mes kuriame aukštus standartus atitinkančias svetaines, kurios tarnauja Jūsų poreikiams. Kūrimo proceso metu visada naudojame šiuolaikinę metodiką bei laikomės tarptautinių dizaino ir funkcionalumo standartų. Mes kuriame svetaines tiek iš standartiniu šablonų, tiek pagal individualius užsakymus.

Andromedain.com

Andromedain.com yra verslo valdymo sistema, kuria mes naudojamės patys. Joje yra numatyta viskas, ko Jums reikia organizuoti ir optimizuoti savo verslą naudojant vieną platformą, kuri yra prieinama iš bet kur. Praleiskite savo verslo laiką efektyviai!

Techninis palaikymas

Klientų techninis palaikymas yra mūsų atsakomybė. Su mumis galite susisiekti per skype, elektroninį paštą, telefoną darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Turite klausimų? Konsultuojame nemokamai.

Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konsultaciją bet kokiu klausimu, susijusiu su mūsų teikiamomis paslaugomis. Kontaktai